Rezultatai

„100 kilometrų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui“ rezultatai:

Vieta Nr. Pavardė Vardas A.G. Komanda Laikas
1 33 Talačka Lukas V19 Top Team Cycling 02h23’01“
2 4 Valiauga Arnoldas V19 Colibri cycling team 3″
3 2 Eimantas Gudiškis V19 Colibri cycling team 4″
4 43 Klimavičius Justas V19 KOLDAS-GARMIN 6″
5 96 Vaitaitis Kęstutis V19 Panevėžio DSK „Fortūna“, PKKSC, PRSSG
6 26 Lašinis Venantas V19 Staki – Technorama 15″
7 24 Gembeckas Tomas V19 Staki – Technorama 59″
8 35 Gliaudelis Arūnas V30 Top Team Cycling
9 44 Blockis Vytautas V30 KOLDAS-GARMIN 1’00“
10 30 Kovaliovas Edgaras V19 Top Team Cycling 1’02“
11 48 Ratkevičius Marius V30 FOCUS Vilnius
12 14 Petrusevičius Rimas V30 Velonova – Bioracer cycling team 1’04“
13 37 Birenis Arvydas V19 Memel cycling team
14 76 Bernatonis Marius V30 Turistų klubas „Ilga kelionė“ 1’08“
15 9 Butrimavičius Marijus V30 Velonova – Bioracer cycling team 1’11“
16 32 Elijus Čivilis V30 Top Team Cycling 1’19“
17 85 Paulius Paukštis V19 Runglorious Bastards 1’20“
18 47 Mateliūnas Tomas V30 FOCUS Vilnius
19 23 Čeremisinov Artur V19 Staki – Technorama
20 54 Paulius Sanajevas V30 BLITZ S-Sportas
21 46 Matuliauskas Egidijus V30 KOLDAS-GARMIN
22 67 Šertvytis Donatas V19 SK S-Sportas 1’21“
23 22 Maniušis Martynas V19 Staki – Technorama
24 27 Pelaitis Arnas V19 Staki – Technorama 1’22“
25 20 Zdanevičius Jokūbas V19 VeloPeak Hunters 1’23“
26 97 Sisolatins Arturs V30 Belo Cycling Project
27 75 Gelžinis Jonas V30 Impuls racing 1’25“
28 36 Aleksandras Malakauskas V40 Top Team Cycling
29 57 Adomaitis Povilas V19 Velomanai Team
30 1 Tušlaitė Daiva M Ale Cipollini 1’26“
31 40 Punkrys Kasparas V19 Memel cycling team 1’27“
32 28 Šiškevičius Paulius V19 Staki – Technorama 1’36“
33 56 Tamulis Martynas V30 BLITZ S-Sportas 1’38“
34 10 Kaupas Gediminas V30 Velonova – Bioracer cycling team 1’57“
35 38 Džervus Darijus V19 Memel cycling team
36 71 Artūras Tiškus V30 SK S-Sportas 2’24“
37 34 Dolgovas Andrejus V30 Top Team Cycling 2’47“
38 11 Kaupas Vytautas V30 Velonova – Bioracer cycling team
39 45 Jančauskas Mantas V30 KOLDAS-GARMIN 2’48“
40 105 Valickas Julius V30 Top Team Cycling
41 15 Frankas Giedrius V40 Velonova – Bioracer cycling team 2’49“
42 13 Micė Tomas V30 Velonova – Bioracer cycling team 4’43“
43 77 Janušauskas Algimantas V40 Joker – Santa Monica Networks 6’38“
44 19 Simanauskas Simas V19 Velopeak Hunters 11’05“
45 25 Kupstaitis Povilas V19 Staki – Technorama 11’25“
46 94 Kašieta Mindaugas V30 Laižuvos turistų klubas 11’30“
47 107 Sokolovski Edvards V19 11’58“
48 29 Valiukas Paulius V19 Staki – Technorama 12’12“
49 68 Stanaitis Giedrius V30 SK S-Sportas 12’17“
50 64 Sadeckas Gytis V40 Velomanai Team 12’20“
51 61 Sankauskas Donatas V30 Velomanai Team
52 74 Ignas Gelzinis V19 Impuls racing
53 50 Jaunius Dilys V40 FOCUS Vilnius
54 41 Andrius Sanda V30 Memel cycling team 12’23“
55 21 Christiaensen Hans V40 VeloPeak Hunters 12’25“
56 59 Prošogolavičius Saulius V19 Velomanai Team
57 18 Graužinis Tautvydas V19 VeloPeak Hunters
58 42 Levickis Darius V40 Memel cycling team
59 72 Girdvainis Gedas V30 SK S-Sportas
60 83 Zlatkus Mindaugas V40 Jokers – Santa Monica Networks 12’27“
61 69 Morėnas Gediminas V19 SK S-Sportas 12’27“
62 98 Kuodys Vygantas V19 12’31“
63 87 Balčiūnas Justas V19 Best Team Init
64 88 Saulevičius Andrius V19 Best Team Init 12’35“
65 6 Mackonis Vilius V30 Colibri cycling team
66 12 Mereckas Giedrius V30 Velonova – Bioracer cycling team 12″38′
67 7 Tarabrinas Liutauras V40 Colibri cycling team
68 5 Kubilius Evaldas V30 Colibri cycling team
69 53 Jakimčius Giedrius V30 BLITZ S-Sportas 13’08“
70 55 Seluchinas Maksimas V30 BLITZ S-Sportas
71 80 Mukas Gediminas V30 Jokers – Santa Monica Networks 13’46“
72 58 Palubinskas Algirdas V19 Velomanai Team 14’46“
73 95 Survila Laimonas V40 „Vėjas šakiai“ 14’50“
74 92 Janušaitis Paulius V30 Dviratai-Daistatus
75 62 Kvietinskas Irmantas V40 Velomanai Team
76 31 Mockevičius Tomas V19 Top Team Cycling
77 66 Zaveckas Jonas V40 Velomanai Team 14’52“
78 17 Dementjev Vladislav V19 VeloPeak Hunters
79 51 Skunčikas Tomas V40 FOCUS Vilnius
80 49 Dervinis Valdemaras V40 FOCUS Vilnius
81 65 Vinskas Algis V40 Velomanai Team
82 73 Gulbinas Marius V30 SK S-Sportas
83 93 Rudys Jonas V30 Everest Team
84 100 Jankauskas Darius V30
85 101 Mikutis Paulius V30
86 102 Laucius Tautvydas V40
87 3 Mindaugas Giraitis V19 Colibri cycling team
88 60 Antanaitis Arūnas V30 Velomanai Team
89 86 Kirmeliavičius Darius V30 Antaris Team
90 87 Balčiūnas Justas V19 Best Team Init
91 89 Poguda Andrej V30 BIKEXPERT cycling team
92 99 Belov Maxim V30
93 104 Žemaitaitis Darius V40
79 Grigas Laurynas V30 Jokers – Santa Monica Networks DNF
81 Žiūkas Mindaugas V30 Jokers – Santa Monica Networks DNF
106 Krumina Anastasija M Latvia DNF
58 Palubinskas Algirdas V19 Velomanai Team DNF
16 Patinckas Kęstutis V40 Velonova – Bioracer cycling team DNF
90 Romanas Černevičius V40 BIKEXPERT cycling team DNS
52 Ropė Laurynas V19 BLITZ S-Sportas DNS
91 Gediminas Martynas V40 Chain Gang DNS
78 Beniuševičius Žilvinas V30 Jokers DNS
82 Ivanauskas Tomas V40 Jokers – Santa Monica Networks DNS
84 Marcinkėnas Alanas V19 Klaipeda cycling team, Viesulo SC DNS
39 Masiulis Denas V19 Memel cycling team DNS
70 Žigilėjus Aidas V19 SK S-Sportas DNS
63 Meskys Audrius V40 Velomanai Team DNS
8 Gibourdel Pierre V19 Velonova – Bioracer cycling team DNS
Vieta Nr. Pavardė Vardas A.G. Komanda Laikas
1 8 Artūras Buivydas V30 VELO Šiauliai 01h16’38“
2 68 Zilvinas Liaugodas V40 “DSK“ Kvėdarna 5″
3 111 Paukstaitis Mantas V19 Velomanai Team 6″
4 37 Meškauskas Aivaras V19 SK Vėtrungė, Viesulo SC
5 25 Chodočinskas Šarūnas V50 MyBike 10″
6 104 Vileniškis Tautvydas V16
7 6 Žukauskas Arvydas V16 Klaipėda cycling team 11″
8 60 Povilas Kvajauskas V30 3Club 12″
9 18 Vilmantas Vilinauskas V30 Velo Ghost Veloma
10 29 Lukauskis Ignas V19 MyBike – AmberMix
11 24 Atkočiūnas Šarūnas V30 MyBike 13″
12 17 Saulius Grigutis V30 Velo Ghost Veloma 14″
13 12 Oftas Nerijus V30 VELO Šiauliai
14 64 Umaras Deividas V19 Antaris Team
15 88 Dirsė Povilas V19
16 50 Miglinskas Vidas V40 VeloRatai
17 4 Jucevičiūtė Gabrielė M19 Klaipėda cycling team
18 43 Novikovas Valerijus V30 VeloPeak Hunters 15″
19 13 Mantas Beržanskis V19 Velo Ghost Veloma 18″
20 97 Petrauskas Dainius V40
21 1 Adomaitis Rokas V14 Klaipėda cycling team
22 67 Strainytė Ernesta M19 DSK „Kvėdarna“
23 16 Pranas Knieža V40 Velo Ghost Veloma 19″
24 66 Zasas Karolis V30 CIRKO MEŠKUTĖS
25 42 Klimavičius Saulius V40 Velopeak Hunters
26 74 Renatas Kalvaitis V40 Dynam:t energy
27 36 Rukuiža Erikas V19 SK Vėtrungė
28 38 Kalašnikovs Viktors V50 Veloclub Latvia
29 53 Žiupsnys Mindaugas V30 VeloRatai
30 26 Grubis Karolis V19 MyBike
31 41 Andruska Vytautas V50 Velopeak Hunters 20″
32 80 Darius Visinskas V30 Liuksdviratis 21″
33 44 Šimkus Danielius V30 VeloPeak Hunters 22″
34 73 Švenčionis Mindaugas V30 Dviratai-Daistatus 26″
35 95 Kilijonas Artūras V30
36 7 Aleksonis Sigitas V50 VELO Šiauliai
37 63 Semionovas Andrius V19 Antaris Team
38 62 Kareiva Rimas V30 Antaris Team 30″
39 27 Maculevičius Viktoras V19 MyBike 35″
40 3 Dirmantas Rokas V16 Klaipėda cycling team
41 10 Jocys Vykintas V30 VELO Šiauliai 53″
42 59 Genevičius Pijus V30 3Club 1’30“
43 11 Kavaliauskas Egidijus V40 VELO Šiauliai 1’37“
44 101 Šuliauskas Artūras V40 1’48“
45 49 Lipnevičius Arūnas V50 VeloRatai
46 54 Straksys Gintautas V50 Vetrungė SK, 2’47“
47 55 Žukov Jurij V60 Top Team Cycling 2’48“
48 61 Builis Ricardas V50 Antaris Team
49 35 Rukuiža Darius V40 SK Vėtrungė 4’03“
50 76 Nauronis Gintautas V30 Kelme 4’04“
51 69 Skibarka Raimondas V60 Dviratai – Daistatus 4’32“
52 77 Repšys Rolandas V30 Kitas Reikalas 4’47“
53 51 Mikalauskas Virginijus V30 VeloRatai 4’52“
54 9 Gedminas Andrius V30 VELO Šiauliai 5’59“
55 99 Rimkevičius Paulius V30 7’28“
56 86 Čepauskas Arūnas V30 7’31“
57 102 Vainius Valdas V50 7’35“
58 52 Serva Vidmantas V60 VeloRatai 7’58“
59 45 Stankevičius Vytautas V30 VeloPeak Hunters
60 19 Gedvilas Tomas V30 Swedbank
61 31 Jaujininkas Vilius V19 Runglorious Bastards
62 14 Mindaugas Beržanskis V30 Velo Ghost Veloma
63 106 Vonsavičius Valdas V50 8’32
64 71 Grigaliūnas Deividas V19 Dviratai-Daistatus
65 109 Vilcinskas Nerijus V50
66 93 Jokubonis Vytautas V50
67 81 Ambrazaitis Evaldas V40 Vėjas-Šakiai
68 83 Andriejūnas Naglis V18
69 87 Dabusinskas Stanislovas V30
70 89 Gediminas Bakšys V19 9’15“
71 70 Gribovskij Romanas V30 Dviratai-Daistatus 9’20“
72 40 Račkauskas Povilas V19 Velonova – Bioracer cycling team 9’30“
73 5 Leistrumaitė Gabrielė M16 Klaipėda cycling team
74 72 Januška Saulius V19 Dviratai-Daistatus
75 103 Veikšra Edgaras V16
76 65 Ivašauskas Andrius V30 Best Team
77 112 Sestukaitis Vytis V30
78 34 Pocius Karolis V30 Runglorious Bastards
79 105 Visockas Arunas V40 9’45“
80 39 Kalvelytė Viktorija M19 Velomanai Team 10″01
81 90 Ignas Staškevičius V30
82 98 Petrauskas Ričardas V40 11’12“
83 91 Imantas Greitmanas V30 11’14“
84 57 Vasiljevas Jevgenijus V30 TRItonas 11’20“
85 30 Adomaitis Egidijus V19 Runglorious Bastards
86 47 Krasauskas Saulius V40 VeloRatai
87 28 Mučas Gedvidas V30 11’25“
88 110 Belov Maksim V30 Focus Vilnius
89 46 Balčikonis Vladas V60
90 33 Krivickas Laimonas V30 Runglorious Bastards
91 58 Klimovič Dmitrij V40 Ultrabike- Everest Team
92 100 Šapranauskas Žilvinas V30
93 48 Lipnevičienė Ilma M50 VeloRatai
94 79 Smilgevicius Gediminas V40 Kitasreikalas
95 22 Turavičius Vidas V40 Swedbank
96 78 Spetyla Darius V40
97 108 Zaveckis Artūras V30
98 32 Jonas Pivoriūnas V30
99 21 Pivoriūnė Eglė M30 Swedbank
100 96 Marius Bertašius V30
101 84 Antanavičius Edvinas V30
102 94 Kilčauskas Vygantas V40
DNS 2 Čiunka Mindaugas V16 Klaipėda cycling team DNS
DNS 15 Popov Jevgenij V19 Velo Ghost Veloma DNS
DNS 20 Jurkonis Justinas V30 Swedbank DNS
DNS 23 Venslovas Robertas V40 Swedbank DNS
DNS 56 Paulauskas Edvinas V40 Tritonas DNS
DNS 75 Mačionytė Miglė M30 Jokers – Santa Monica Networks DNS
DNS 85 Barkauskas Simas V19 DNS
DNS 92 Jarmoška LEONAS V50 DNS
DNS 107 Zaleskis Aurimas V50 DNS